Zadzwoń teraz!

41 314 32 50
500 229 028
500 229 034

2010-01-29
Pompy Ciepła NIBE i Buderus - już wkrótce nowe opracowanie dla inwestorów pragnących ogrzewać swoje domy i budynki za pomoca pomp ciepła.
Więcej           


2010-01-15
Sklep Internetowy Amerigo OpenSolar wystartował!
Więcej           


2009-09-07
Pani Teresa zwyciężczynią konkursu Amerigo i Radia Kielce!
Więcej           


Jak się skontaktować z naszymi Ekspertami?

Wybierz jeden z poniższych numerów telefonu i zadzwoń:

041 314 32 50

0 500 229 028

0 500 229 036 

Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne
Kolektory Słoneczne o
grzewają wodę użytkową i w znacznym stopniu wspomagają centralne ogrzewanie. Sprawiają że masz zawsze ciepłą wodę i nie musisz myśleć o wysokich rachunkach, kupowaniu paliw takich jak ekogoszek, węgiel, gaz lub olej opałowy. Kiedy TWOJE Kolektory pracują to odpoczywasz TY, TWOJA RODZINA i TWOJE urządzenie grzewcze

ENERGIA SŁONECZNA kolektory słoneczne schemat

Czy już w pełni sobie uświadamiasz jak bardzo zmieniła się Ziemia ostatnim stuleciu? Globalne ocieplenie , skażenia, dziury ozonowe. Zmiany klimatu mogą być jeszcze bardziej dotkliwie dla naszych dzieci i wnuków. W ciągu ostatnich 100 lat zużyliśmy więcej energii niż przez wszystkie stulecia przed nami. Paliwa naturalne, takie jak węgiel i ropa naftowa, eksploatowane nadal w takim samym tempie jak obecnie wyczerpią się w przyszłym stuleciu. Już teraz ich ceny rosną w zastraszającym tempie i niektórzy z nas coraz wyraźniej dostrzegają, że ich rachunki za prąd lub węgiel wzrastają wielokrotnie, a ukryte podwyżki cen gazu są coraz bardziej odczuwalne dla naszych kieszeni.

Na szczęście, teraz kiedy opracowano najnowocześniejsze technologie pozyskiwania energii odnawialnych takich jak m.in. energia słoneczna, koszty podwyżek przestały dotyczyć wszystkich.

Ci którzy postawili na nowoczesność i ekologię mogą już dziś podliczać zyski ze swoich proekologicznych inwestycji w KOLEKTORY SŁONECZNE. I nawet oni nie wiedzą jak bardzo będą z nich zadowoleni za kilka lat, kiedy ceny surowców wyczerpywalnych wzrosną dwu, trzy lub pięciokrotnie... kolektory słoneczne zasada działania

 

Wydrukuj stronę
Copyright © Amerigo